English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر عبدالله خرمی مارکانی رئیس دانشکده پرستاری و بهداشت خوی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام تبریک دکتر عبدالله خرمی مارکانی رئیس دانشکده پرستاری و بهداشت خوی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید:

با فرارسیدن بهار علم و سال تحصیلی جدید، شروع دوباره و پرانرژی فعالیت های آموزشی و پژوهشی، در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود. این ایام سرآغاز دوره ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم راه را بر خود هموار نموده و با بهره گیری از دانش اساتید و دانشمندان، خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می سازند. شروع سال تحصیلی امسال با هفته دفاع مقدس، یادآوری رشادتها و دلاورمردیهای رزمندگان غیور این مرز و بوم در دانشگاه جبهه نبرد حق علیه باطل و نیز نهضت جهانی عاشورای حسینی، بزرگ پرچمدار  تاریخ صدر اسلام مصادف شده است که در این زمینه لازم است تمام دانشجویان و دانشگاهیان عزیز بهره لازم را از این ایام برده باشند.

دانشگاه به عنوان نهادي اجتماعي، فرهنگي، آموزشي، پژوهشي و كارآفريني و همچنین كانون تفكر و جوشش فكري در جامعه محسوب شده و در اين راستا بر يكايك اعضاي جامعه دانشگاهي فرض است كه با ايجاد فضايی همراه با نشاط، در مسیر پويايی علمی و فرهنگي هم راستا با رهنمودهای مقم معظم رهبری (مدظله العالی) در محيط دانشگاه تلاش نمايند.

آغاز سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی، به خانواده بزرگ و پر مهر علم و فرهنگ و بویژه دانشجویان جدیدالورود، كه براي نخستين بار به محيط مقدس دانشگاه گام نهاده اند صميمانه تبريك گفته و براي همگان از درگاه خداوند متعال موفقيت، بهروزي و سعادت را آرزومندم. اميد است به فضل الهي، در طول سال تحصيلي جديد در جهت تهذيب، خود سازی و علم اندوزی، تلاش مضاعف نموده و در آينده با علم و معرفت بيشتر در جهت پيشرفت كشور عزیزمان ایران اسلامی مثمر ثمر باشيم. همچنين اميد است دانشجويان گرامی جديدالورود در سال تحصيلي پیش رو با تلاش، کوشش و انگيزه‌ والای دانش طلبي، در جهت ارتقای سطح علمي و تعمق باورهای دینی و توانایی های فرهنگی گامهای موثری بر‌دارند.

 

                                     دکتر عبدالله خرّمی مارکانی

                                 رئیس دانشکده پرستاری و بهداشت خوی

 

 


١٥:٢٩ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٨٥٧    /    تعداد نمایش : ٤٤٢خروج